روند استرداد وجه ، لغو سفارش و تغییر سفارش :

شما مشتریان گرامی در صورتی که خواهان لغو سفارش خود یا تغییر آن هستید هستید  می توانید با شماره تلفن 34112082-034 در ساعات کاری داروخانه تماس حاصل فرمایید. در صورت لغو سفارش خود  با دادن یک شماره کارت مبلغ پرداختی خود  را پس بگیرید.

ارسال کالا در شهرستان شهربابک

این گزینه مربوط به سفارشات شهرستان شهربابک می باشد. سفارشاتی که در روزهای کاری در ساعات کاری ( 8 الی 22 )  ثبت شوند تا چند ساعت بعد در همان روز امکان تحویل آنها می باشد (بجز کالاهای سفارشی و رزروی) که زمان ارسال به اطلاع مشتری خواهد رسید.

همچنین سفارش‌هایی که بعد از اين ساعت ثبت ‌شوند، قبل از ارسال، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش بوسیله ی پیامک یا تماس با مشتری و يا تحویل گیرنده سفارش، انجــــام خواهد می‏‌شود.

ارسال کالا به سایر شهرستان ها

سفارشاتی که محل تحویل آنها خارج ازشهرستان شهربابک می باشد ، با استفاده از سرویس پست ارسال می‏‌شوند. زمـــــان تقریبی تحویل اين نوع سفارش ها , بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین  3 تا 4 روز کاری می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق اين سرویس پست هستید، می‌توانید با داشتن كد رهگيری, مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست (اینجا) رهگیری نماييد.

کد رهگیری پس از تحویل بسته شما به پست به شماره تلفن همراهتان ارسال می شود.

 

نحوه ثبت شكايات :

مشتریان گرامی در صورتی که شکایتی نسبت به سایت ما دارید می توانید با کلیک بر روی آرم اینماد در پایین صفحه  سایت ، ما را نسبت به آن مطلع بفرمایید.