داروخانه دکتر مجیدی برای اولین بار در سال 1354 در شهرستان شهربابک فعالیت خود را بنام داروخانه آریا شروع کرد و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی نام آن به داروخانه شریعتی تغییر کرد.

از سال 1376 این داروخانه با مدیریت دکتر اسمعیل مجیدی به کار خود تا الان ادامه می دهد.

داروخانه دکتر مجیدی با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی ، غذائی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از اولین داروخانه ها در شهرستان شهربابک و معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد. 

ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه می باشد.

دارا بودن نمایندگی محصولات معتبر آرایشی و بهداشتی و ارتوپدی با مناسب ترین قیمتها از ویژگی های داروخانه دکتر مجیدی میباشد .

مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی , ارتوپدی , تجهیزات پزشکی و مکملهای رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی ( در حین نسخه پیچی ) توسط دکتر داروساز از دیگر خدمات حضوری داروخانه دکتر مجیدی می باشد .

آدرس : کرمان – شهربابک – بلوار 15 خرداد – داروخانه دکتر مجیدی               تلفن : 34112082 – 034

داروخانه آنلاین دکتر مجیدی شهربابک فروش آنلاین
داروخانه دکتر مجیدی
داروخانه دکتر مجیدی
داروخانه دکتر مجیدی
داروخانه دکتر مجیدی